Anasayfa / Barkod Programı / Barkod Sistemleri

Barkod Sistemleri

Küçük ve büyük firmaların olmassa olmazı barkod sistemi firmanızdaki bütün stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve değişik stok bilgilerini takip edebileceğiniz, firmanızdaki kaçak durumları engeleyebileceğiniz bir sistemdir. Birden çok şubeyi tek bilgisayardan idareyebilir, giriş çıkışlarınızı takip eder, geniş rapor seçeneklerini pdf, html, jpg formatında alabilirsiniz,

Market ve Mağazalar nar misali minicik kabuğunun içinde çok geniş mahsul stoğunun bulunduğu firmalardır. Aradığınız her şeyi bulduğunuzda da donakalarak bu damı var dedirten mahsul yelpazesine sahiptir. Mahsullerin barkodlu olması işinize pratiklik kazandırır. Ama barkod olmayan mahsulleriniz için hızlı satış imdadınıza yetişir. Stok kartına resimlerle katkı yapıldığında işiniz daha da kolaylaşır. Ama barkod programı ‘nın sağlayacağı pratiklik ve takip edilebilirlik şirketinize operasyon kolaylığı sunacaktır.

Kutu servisinin büfeler için önemi aşinayı üzeredir. Kutu programınızda sipariş işlemlerinizi de takip edebilirsiniz. Eskikinden söz uçar yazı kalır derdik. Şimdi yazı uçar bilgisayar kalır diyebiliyoruz. Kutu programlarınızda barkod sisteminin önemi büyüktür. Stoğunuzu tek kodla takip edebilmek alış ve satış işlemlerinizde sağladığı kolaylık yanlış operasyon olasılığınızın ortadan kalkmasıdır. Yapılan yanlış harekâtlar işletmenizi zarara bile uğratabilir. Borç takibini cari hareket tablolarından takip edebilirsiniz. Kutu programların büfeler için bir kolaylığı da stok takibi yapabilmektir. Doğru stok takibi ile zararların önüne geçilebilinir.

Bir önceki yazımız olan Mağaza Sistemi başlıklı makalemizde mağaza programları, Mağaza sistemi ve mağaza yazılımları ve Mağaza Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

İçGiyim Mağaza Barkod Sistemi

İçGiyim Mağaza Barkod Sistemi ile firmanızı rejisörüz artık çok basit. Çok işlevli özelliği ile bu …