Anasayfa / Magaza Programı / Market Sistemi

Market Sistemi

Marketler İçin Yaptığımız Programımız ile Günün külfetini eksiltebilir, alıcılarınıza süratli bir biçimde gönderebilirsiniz.
onlarca rapor alternatifiyle alış verişleri takip edebilir, fatura-çek-bono-irsaliye-banka modullerini basitlikle kullanabilirsiniz.

Narbarkod şirketi firmanızın için zorunlu olan tüm mağaza programı çeşitlerini sizlere sağlamak ve kurmak mevzusunda takviyeci olan en emin adres olmaktadır. Şayet sizde şirketinizi çok daha müessesesel ve profesyonel bir kavrayış ile idaremek istiyorsanız hemen bizimle bu temennilerinizi giderebileceğinizi de söylemek isteriz.Market Programı ile alakalı yapabilecekleriniz yaşamınızı kolaylaştıracak

Yıllardan beri binlerce işletmeye referans olmayı muvaffak olan Narbarkod ailesi aynı zamanda sizlere barkod sistemi kurmak içinde alanında uzman çalışanları ile takviyeci olmaya devam etmektedir.

Market Barkod Sistemi ile tam mahsullerinizi tek bir noktadan hakimiyet edebilir, Market Satış Programı ile süratli satış sağlayabilirsiniz,Böylece mahsullerinizin stok takibini yapabilecek en çok satılan mahsulleri görebilecek ve daha pek çok satış tahlil grafiğini çıkarabileceksiniz. Hemen sizde çok uzun seneler hiç bir mesele ile karşılaşmadan barkod programı kullanmak için zorunlu olan çalışmalar ismine bize başvurabilirsiniz.

Böylece bütün de istediğiniz gibi işleyen bir dükkanına sahip olabileceksiniz. Market Barkod Programı El terminali, barkod yazıcı, Makbuz Yazıcı, Barkodlu Terazi İle bütün geçimlidir , Ayrıca mahsullerinizi uygun maliyete temin etkeniz içinde en emin adres olduğumuzu sizlere söylemek isteriz. Bizi seçim ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 

A4 KAĞIDINA RAF YAFTAYI BASABİLME

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En minik marketler bile binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Süratli ve kusursuz giriş ve satış harekâtlarında barkod gereklidir.
Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NarBarkod Market Otomasyon bu yoğun iş tem
posunu eksilten otomasyon sistemidir.Marketinizin giriş çıkışlarını basitlikle görebilirsiniz. ve geniş rapor alternatifleriyle neler satıldığını kar-hasar marjlarınızı basitlikle görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barkod Sistemleri ve Mağaza Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

İçGiyim Mağaza Barkod Sistemi

İçGiyim Mağaza Barkod Sistemi ile firmanızı rejisörüz artık çok basit. Çok işlevli özelliği ile bu …